Modelja seksi qan në mes të plazhit (Foto)

Modelja seksi Daphne Joy është duke kaluar pushimet në Miami të Floridas
Duket se atje bukuroshja është duke e shijuar mjaft mirë plazhin dhe detin, e këto e tregojnë më së miri edhe fotografitë që ajo publikon.

Por në njërën nga këto fotografi, Daphne shihet teksa e fshin lotin në sy. Është pikërisht kripa e detit që e ka bërë modelen të qajë.

Megjithatë, Daphne dukej në disponim të mirë dhe duke qeshur ka fshirë syrin. Duhet theksuar se ajo duket tejet seksi në bikini e bardha dhe flokët e zeza e të gjata, lëshuar pas shpinës.