Moment i pakëndshëm për Ramën/ Nuk ka flokë por ka zbokth (FOTO)

Ditën e sotme Rama ishte në Elbasan përballë studentëve të qytetit.

Por vetëm pak orë më pas, zëdhënësja e Sali Berishës ka publikuar në adresën e saj në Facebook një foton e Ramës në Elbasan, ku ka zbuluar dhe ka ironizuar më pas një detaj të pakëndshëm të Ramës.

Sipas fotos së publikuar nga Mëhilli, ajo ironizon zbokthin që ka rënë në xhaketën e Ramës.