Mos e bëni këtë në ditën e dasmës, nusja dhe dhëndri lëndohen keq (VIDEO)

Çiftet në ditën e dasmës kërkojnë të realizojnë gjëra sa më të bukura, sa më të veçanta që të mbahen mend gjatë në kujtesë.

Ashtu ka ndodhur dhe me këtë çift në Kinë. Siç e shihni dhe një video, nusja ishte duke realizuar klipin e dasmës së bashku me bashkëshortin e saj.

Në fillim ka qenë nusja, që e ka pësuar e para. Ajo kishte zgjedhur një vend jo të rehatshëm për të bërë ecjen me bashkëshortin, një tub metalik jo shumë i përshtatshëm për të ecur.

Asaj i rreshket këmba dhe rrëzohet keq. Përveç nuses që është vrarë dhe nxehur keq ka reaguar dhe bashkëshorti, i cili ka qëlluar me shkelm rrethojën metalike dhe është rrëzuar pas.

Të dy janë të mërzitur dhe acaruar në maksimum. Videoja është postuar në Facebook.

 

https://www.facebook.com/hanhaijun/videos/233686420381242/