Motra ther motrën me thikë

Policia e Kosovës raporton se dje në Prishtinë ka arrestuar një femër pasi që e njëjta njëjta e ka sulmuar fizikisht, duke e therur me thikë motrën e saj.

Viktima ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor në QKUK.

Me urdhër të prokurorit e dyshuara është dërguar në mbajtje