Mustafa reagon ndaj sulmit të Arbana Xharrës

Kryeministri Isa Mustafa ka denuar sulmin e mbrëmshëm ndaj te posaderuarës së PDK-së Arbana Xharra.

“Sulmi mbi Arbana Xharrën është akt i ulët dhe i turpshëm. Kryerësit duhet të sillen para drejtësisë.” ka shkruar Mustafa në facebook.