Në hotel me bikini rozë

Gigi nuk mund të zhgënjejë kurrsesi.

Asnjëherë nuk ka treguar ndroje për të shfaqur linjat e saj perfekte dhe këtë gjë Gigi Hadid e ka bërë edhe së fundmi duke pozuar me bikini për ditën e 24 të kalendarit “LOVE”.

Modelja 21-vjeçare është fotografuar në sallën e konferencave të një hoteli, ndërsa mbante veshur bikini rozë.

Gigi nuk mund të zhgënjejë kurrsesi dhe këtë herë me siguri kjo datë merr të tjera ngjyra në kalendarin e “LOVE”.

1482598998_GIGI51482599043_GIGI10GIGI