Ne Kosove Patikat e 60 eurove ia vjedh para shtëpisë, arrestohet i dyshuari

 

Policia ka arrestuar një person të dyshuar pasi që kishte vjedhur monedha metalta në një dyqan si dhe një palë atlete para shtëpisë së viktimës.

Ngjarja ka ndodhur në Banjë të Istogut, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje