Nëna e binjakeve identike ndihet krenare për karrierën e vajzave në filmat porno (Foto/Video)

Tasha dhe Tanya janë vajzat binjake të Marugas nga Londra e cila edhe pse 55 vjeçe nuk planifikon t’i ndalojë operacionet plastike.

Këtë dëshirë e ka trashëguar edhe tek vajzat e saj të cilat kanë bërë ndërhyje në gjokse e në fytyrë.

Në emisionin ‘Nëna ime është më HOT se unë’ vajzat kanë thënë se ndjehen rehat në stilin e jetës që e bëjnë edhe pse shpenzimet e tyre janë marramendëse, transmeton ORAinfo.

Kurse Maruga ka thënë se shumë shpesh i lakmon të bijat të cilat janë përfshirë në industrinë e filmave pornografikë.

Madje ajo ishte personi i parë që u gjeti emrat skenik për filmat me pullë të kuqe, aty ku tani njihen si Preeti dhe Priya.

“Nëse ke çfarë të shfaqësh për publikun atëherë bëje. Ne jemi si Kardashianët e Anglisë”, ka thënë Maruga. /ORAinfo/

Tasha (left) and Tanya (right, 27, are glamour models, they also run their own adult television channel and raunchy website

Their mother Maruga, 55, wants her girls to flaunt their assets and encourages them to follow their dreams

The girls work from home doing photoshoots and video blogs in their underwear for their fans and are confident in their bodies