Nëna mëson djalin dy vjeçar të pijë cigare

Kjo video shokuese tregon se si një nënë mëson djalin e saj dyvjeçar që të pijë cigare.

Videoja është filmuar në Kazakistan dhe tregon djalin e vogël duke konsumuar duhan. Fëmija ndodhet në makinë dhe nuk ka as rrip sigurimi.

Teksa djaloshi përpiqet të ndezë cigaren, nëna e tij qeshën me zë të lartë. Videoja ka shkaktuar zemërim tek përdoruesit e medieve sociale.

38B8256A00000578-3803971-image-a-150_1474635399599femij