Një fëmijë filloi të qante, nuk do ta besoni se si reagon qeni i tij (VIDEO)

Sa herë që ky fëmijë fillon të qajë, reagimi i qenit është i pabesueshëm.

Momentin kur fillon të qajë fëmija, qeni fillon duke kënduar “ninullën”, dhe fëmija qetësohet në qast, njofton Gazeta Blic.

Një dado e pazakontë, por i leztshëm, për më shumë shikojeni videon e plotë.