Një “pastruese” si Rihanna

Këngëtarja nga Barbadosi, Rihanna e veshur me një uniformë dhe mjetet e një sanitareje, do të marrë pjesë në një nga seritë  e filmit “Ocean Eleven”.

Nuk e dimë ende se çfarë roli do të luajë bukuroshja amerikane në këtë film, xhirimet e të cilit po bëhen në New York.

3b2a399f00000578-4020840-image-a-8_14814026837723b40553600000578-4020840-image-m-24_14814046389263b405df000000578-4020840-image-m-22_14814046041623b3fdc2000000578-4020840-image-m-2_1481401267165