Njëra prej këtyre bukurosheve më parë ishte burrë! Nuk do ta besoni se cila është ajo (Foto)

Njëra prej këtyre bukurosheve më parë ishte burrë! Nuk do ta besoni se cila është ajo (Foto)

Bukuroshja e quajtur Talula tani për herë të parë është në edicionin “Next Top Model të Britanisë”, por dikur ajo ishte burrë.

Talula ka filluar transformimin e para dy viteve dhe tani po konsiderohet si një favorite për ta fituar këtë shfaqje, për arsye se ajo është më ndryshe se tjerat, shkruan Indeksonline.

Kjo bukuroshe ka fituar rripin e zi në karate dhe drejton një blog të suksesshëm ku punon si mbikqyrëse në një bar në qytetin e saj në Birmingham.

Talula është bërë e njohur edhe më parë për publikun, kur ajo kishte vendos për ta ngrirë spermën në mënyrë që të mund të mbetet shtatzënë kur të ketë marrëdhënie seksuale në të ardhmen./