Njihun me Miss Brazilin sozinë e Rihannës

Ajo është vajza më e bukur e Brazilit, është vetëm 21 vjec, 1 metër e 77 centimatra e gjatë, ka flokë të zinj kacurrela dhe sy të zinj.

Bëhet fjalë për Raisaa Santana e cila mundi të triumfojë dhe të fitojë kurorën e Miss Brazil 2016.

E veçanta e saj është ngjashmëria e madhe që ajo ka me këngëtaren e famshme Rihanna.

Screenshot_2