Njihuni me 21-vjeçaren “barbi” nga Kazakistani (FOTO)

“Barbi i Kazakistanit” është vetëm 21 vjeç dhe quhet Dinara Rakhimbaeva.
Vajza e re, e cila studion financë në Universitetin Notingem në Angli ka postuar shumë foto seksi në rrjetet sociale, gjë kjo që ka sjellë shumë polemika sidomos nga vendlindja e saj.

Kazakistani është një vend me shumicë myslimane dhe shumë komentues e kanë kritikuar Dinara-n për faktin se tregon më shumë seç duhet nëpër foto.

Por, vetë Dinara u është përgjigjur me mirësjellje dhe dashamirësi të gjithë kritikëve, duke u thënë se nuk ka bërë asgjë të keqe. “Jeni femra dhe duhet të jeni më të buta nga natyra”.