Njoftim për opinionin/ Varrimi i Hazbi Idrizit bëhet nesër pas namazit të drekës

“Tē nderuar miq, familjar dhe bashkëqytetarë, Ju njoftojme se nesër, e diel (07.05.2017) ora 13:00 gjegjësisht pas namazit të drekës do të bëhet varimi i të ndjerit Kryetarit të komunës së Bogovinës z. Hazbi Idrizi” thuhet në njoftimin e Lëshuar për opinionin.