Nudo dhe ish e dashura e Christian Vieri

“Showgirl” italiane Cecilia Capriotti ka bërë bujë me këto foto nudo duke u përfolur nga të gjitha mediat vendase.

Një tifoze e flaktë e futbollit dhe ish e dashura e sulmuesit të mirënjohur Christian Vieri, vjen me disa foto ku në pah është gjoksi dhe këmbët e gjata.

“Showgirl” italiane Cecilia Capriotti ka bërë bujë me këto foto nudo duke u përfolur nga të gjitha mediat vendase.

Foto 4Foto 3

Foto 6

Foto 8

Foto 7