Nuk do ta besoni sa kilogram peshon Kallashi (Foto)

Valltarja e njohur Donjeta Kosumi-Kallashi, njihet për permasa trupore seksi. Por a dini se sa peshon ?!

Ajo sot pa postuar një foto në rrjetin social snapchat, ku e ka bërë të ditur peshën trupore, shkruan Magazina.al.

Bazuar në postimin e saj, ajo ka afro 95 kilogramëve, ndoshta jo shumë duke pasur parasysh të pasmët dhe gjoksin bombastik të saj.