Nuk ka më dyshime, biznesmeni shqiptar kapet me sex-simbolin Pamela Anderson, ja fotot

Biznesmeni i njohur shqiptar Fatmir Hysenbelliu është kapur në disa foto nga paparacët me sex-simbolin Pamela Andërson.
Lidhja e tyre u përfol para pak javësh kur Pamela dhe Fatmiri u panë së bashku në të njëjtin event, shumë pranë njëri-tjetrit. Zërat filluan të shtohen kur diva 49 vjeçare komtentonte në publikimet e makinave luksoze, shkruan opinion.al

Ajo sot ka befasur me dukjen e saj teksa ka shfaqur linjat tepër seksi, këmbët e saj të holla dhe të gjata teksa dilte në një hotel në Malibu nën shoqërinë e biznesmenit shqiptar. E veshur me një palë pantallona të bardha shumë të shkurtra dhe një kanatiere po ngjyrë të bardhë, ajo befasoi me pamjen e saj.

Nuk ka më dyshime pas këtyre fotove të publikuara së fundmi nga Daily Mail. Pamela dhe Fatmiri 25 vjeçar janë duke përjetuar një romancë