Nuk mbarojnë ‘lezbiket’ në Big Brother. Ja kush janë vajzat që po dhurojnë puthje pasionante

 

Edhe pas largimit te Kei dhe Vivit nga shtepia me e famshme ne Shqiperi, te cilat ishin te deklaruara si lezbike, serish ka puthje pasionante ne Big Brother.

 

Dy vajzat nga Shkodra që janë futur në shtëpinë më të famshme në Shqipëri “Big Brother’, Dona dhe Ambra të cilat janë shoqe të ngushta dhe njihen që nga jashtë janë puthur në buzë.

Por kjo gjë nuk është pritur mirë nga ana e partnerit të Donës i cili është Musai. Per me teper shikoni videon: