Nuk ndalet Enca, ja çfarë bën me gjoks

 

Enca Haxhia është njëra ndër këngëtaret më të përfolura të skenës muzikore shqiptare.

jo është në qendër të vëmendjes me veprimet që bën, por Enca është edhe ndër më të pëlqyerat momentale, shkrua lajmi.net.

Në rrjete sociale, Enca ka publikuar disa video në të cilat shihet e veshur tejet provokuese dhe kishte nxjerrë gjoksin pothuajse tërësisht.

Nga ato çfarë të bie në sy është ekspozimi i tepërt i gjoksit, të cilin e kishte vënë në rend të parë, duke treguar kështu edhe sutjenat.