Nusja më seksi e planetit

Nëse deri më sot keni menduar se është Irina Shayk rusja më e bukur e planetit, e keni totalisht gabim. Pasi të shihni fotot e kësaj modeleje atëherë do të ndryshoni menjëherë mendje.

34-vjeçarja Vera Brezhneva, është cilësuar si femra më e bukur e planetit sipas revistës ruse ‘Maxim’, duke lënë pas emra të njohur të modës si Anastasia Kvitko dhe modele te tjera te njohura si Irina Shayk…
168736-dorren32auto_ruse-1-696x3911484150766Vera-Brezhneva-by-Ivan-Bideac-5copy-768x9611484150765vera-vera-brezhneva-10130706-1280-960