Orët luksoze të yjeve të Hollywood vijnë edhe në Kosovë

 

Frederique Constant është njëra nga markat më të njohura të orëve luksoze, që tani mund të blihet edhe nga kosovarët e pasionuar pas stilit dhe modës

Fituesja e disa çmimeve Oscar, Gwyneth Paltrow e cila njihet si njëra prej aktoreve më të sukseshme në botë, e gjithashtu është edhe njëra ikonave të modës me më ndikim në botë, së fundmi ka zbuluar edhe brendim e saj të preferuar të orëve nëpërmjet kampanjës së fundit të brendit luksoz të orëve “Frederique Constant” – ku është prezentuar si brand ambasadorja më e re e këtij brendi.

frederique-constant-gwyneth-paltrow-cover_0

Marka e preferuar e aktores hollivudiane, prodhuesi zvicerian i orëve luksoze Frederique Constant ka zgjedhur edhe Kosovën në mesin e vendeve më të njohura për modë dhe stil, për të ofruar në shitje orët superluksoze të cilat janë të preferuarat e njerëzve të famshëm që rankohen në top 10-shen e brendeve më luksoze në botë.

Në tregun kosovar, modelet e fundit të orëve të Frederique Constant do të ofrohen ekskluzivisht ne Kosovë

Frederique-Constant-offers-new-Horological-Smartwatch-powered-by-MotionX

Çmimet e orëve të reja të Frederique Constant variojnë prej 500 deri në 3000 euro e më shumë. Të gjitha modelet e fundit janë të ekspozuara eksluzivisht në pikat e shtijes

Kjo e fundit përfaqëson mbi 25 nga brendet kryesore të orave dhe syzeve në Kosovë, duke përfshirë edhe markën Casio, të cilën e ka marrë së fundmi ekskluzivisht për tregun kosovar.