Pamela Anderson në krahët e një shqiptari

 

Aktorja me famë botërore, Pamela Anderson ka kaluar një mbrëmje të këndshme krah biznesmenit shqiptar, Fatmir Hysenbelliu.

Ata kanë qenë të ftuar në një party organizuar nga vetë aktorja ku duket se kanë kaluar bukur në shoqërinë e njëri-tjetrit.

 Nga të paktët njerëz që biondja seksi ndjekë në Instagram (79 persona) është dhe futbollisti, Hysenbelliu.