Pas lajmit të ndarjes Luana dhe Krenari fotografohen në Tiranë, ja kush i shoqëron

Është përfolur gjërë e gjatë këto ditë në media se moderatorja e njohur Luana Vjollca i ka dhënë fund marrëdhënies së saj me Krenar Çoçajn.

Edhe pse ata asnjëherë nuk e kanë konfirmuar lidhjen e tyre, sërish dyshja e njohur kanë qenë në qendër të vëmendjes. Sot çifti janë wshtw fotografuar në Tiranë,  tek “Kodra e Diellit”, ku banon edhe mamaja e Luanës.

Kjo tregon se ata nuk janë ndarë. Çiftin e shoqëronte edhe e ëma e Luanës, zonja Maria.