pektatori qëllon me shpullë moderatoren në emision live (VIDEO)

Prezantuesja dhe modelja indiane Gauahar Khan është qëlluar me shpullë nga nje spektator në emisionin e saj, pasi ky i fundit mendonte se veshja e saj ishte e papërshtatshme dhe provokuese.

24 vjeçari Akil Malik ishte ofenduar nga prezantimi i modeles në natën finale të kompeticionit “Raw Star” në Mumbai. Pasi e kërcënoi, ai e qëlloi me shpullë kur emisioni transmetohej live.