Përgjaket ylli i Barcelonës (Video

Përgjaket ylli i Barcelonës (Video)

Barcelona po zhvillon ndeshjen e La Ligës kundër Athletic Bilbaos.

Një duel në ajër i ka kushtuar shumë rëndë mesfushorit të Barcelonës, Rafinha.

Ai është përgjakur duke rënë për tokë dhe menjëherë është zëvendësuar nga trajneri. /IndeksOnline/