Përleshje e përgjakshme në City Mall në Shkup, përfundojnë në spital

Një rrahje brutale mes disa të rinjve ka ndodhur mbrëmë në qendrën tregtare City Mall në Shkup.

Sipas TV24, incidenti ka ndodhur në tarracën në katin e dytë të kësaj qendre tregtare, kur ka ardhur deri tek rrahja e dy grupeve të të rinjve. Policia ka ndërhyrë në vendin e ngjarjes dhe ka ndaluar autorët. Ndërsa mësohet se disa prej tyre kanë përfunduar në spital, për shkak të plagëve. Megjitha qendra tregtare ka funksionuar pa probleme.