Pija që kanë përdorur VIP-at për të humbur në peshë

Kjo recetë për të humbur peshë është e pasur me plot fibra, të cilat ju ndihmojnë juve të ndiheni plot për një kohë relativisht të gjatë dhe të hani më pak. Madje kjo recetë ka qenë pjesë e dietave të shumë personazheve të famshëm për të hequr kilet e tepërta.

Madje edhe studimet e kryera kanë treguar se kjo recetë është shumë efektive, kjo edhe për shkak të vlerave që ka secili prej përbërësve të saj.

Përbërësit:1/3 e një filxhani me boronica1/3 e një filxhani me mjedër1/3 e një filxhani me luleshtrydhe të prera1/2 lugës së gjellës me fara chiaNë varësi të dëshirës mund të shtoni edhe një filxhan me ujë të filtruar.

Përgatitja: Hidhini të gjithë përbërësit në një blender dhe sigurohuni që ato të jenë organikë. Shijojeni!