Pija që shkrin yndyrën e tepërt teksa flini

Humbja e peshës në mënyrë natyrale është ajo që femrat dëshirojnë më së shumti. Të gjitha ëndërrojmë në fshehtësi sikur pesha e tepërt të zhdukej me magji gjatë orëve të natës kur ne jemi në gjumë. Mund t’ju duket e pamundur, por pija e mëposhtme do të bëjë atë që ju dëshironi më shumë , të humbni peshë pa u munduar. Jo vetëm që yndyra e tepër do të shkrijë, por metabolzimi juaj do të përshpejtohet dhe sisitemi imunitat do të forcohet. Një organizëm i detoksifikuar do të përthithë më lehtë të gjitha vlerat ushqyese për të cilat ka nevojë dhe ajo çfarë ju duhet të bëni është të pini këtë pije në mbrëmje para se të shtriheni.
Do t’ju nevojitet:
1 kastravec
Majdanoz
1 lugë xhenxhefil i grirë
½ limon
ujë 1/3 filxhan
Përzieni të gjithë përbërësit dhe pija është gati për t’u pirë.