Policia i arreston sikur intelektual, jo si huligan e dhunues të deputetëve (VIDEO)

 

Ky është personi i parë që e sulmoi liderin e LSDM-së, Zoran Zaev natën e 27 prillit në sallën e koferncave në Kuvendin e Maqedonisë. Siç shihet ai duket i qetë dhe policia nuk i ka vendosur pranga që të dallohet se ai është dhunus i deputetëve.