Politikani braktis gruan e tij, është shumë seksi dhe… (Foto+18)

Gruaja e një politikani në Ukrainë pretendon se i shoqi i saj e ka braktisur, pasi ajo është shumë seksi dhe kjo e vinte në siklet me publikun.

Alena Polituka thotë se bashkëshorti i saj, Aleksandër Polituka ka ikur nga shtëpia pasi ajo vazhdimisht publikonte foto sensuale në rrjetet sociale.

Ajo pretendon se kreu i Këshillit Bashkiak të Karkivit nuk paguan asnjë grosh për djalin e tyre.