Pornostarja spanjolle: Ëndërroj ta kem Iniestën në shtrat

Ajo është e bukur dhe shumë seksi dhe për këtë arsye ka edhe një popullaritet t madh jo vetëm në Spanjë, por edhe në të gjtihë botës.

Bëhet fjalë për Carolina Abril, e cila së fundmi është zgjedhur si aktorja spanjolle e vitit në filmat për të rritur.

Bukuroshja provokuese ka rrëfyer para të gjithëve, se fiksimi i saj është futbollisti i Barcelonës, Andres Iniesta.

“Jam e dashuruar me të, ëndërroj ta çoj në shtrat”, ka thënë aktorja e filmave me “pullë të kuqe”.

Një deklaratë e fortë, por që sigurisht që nuk do të mirëpritet shumë nga bashkëshortja e “yllit” spanjoll.