PREMIERA E “BEAUTY AND THE BEAST” ME 17 MARS

Premiera e këtij filmi është më 17 mars, nëpër kinema dhe ky film është realizuar nga Walt Disney, me regji të Bill Condon, shkruan KultPlus.

Filmi i shumëpritur dalëngadalë po vjen deri te audienca, pasi që tashmë është lansuar edhe traileri i fundit i këtij filmi, që nënkupton se jemi edhe shumë afër premierës.

Premiera e këtij filmi është më 17 mars, nëpër kinema dhe ky film është realizuar nga Walt Disney, me regji të Bill Condon.