Prezantuesja e njohur zhvishet lakuriq, te gjithë sytë tek gjoksi i saj (Foto +16)

Sarah-Jane Honeywell njihet për personalitetin karizmatik që është bërë shumë e dashur për fëmijët anglezë falë emisionit për të vegjlit në BBC, ‘CBeebies’.

Por së fundmi ajo ka prezantuar edhe një anë më aventuriere të sajën.

42 vjeçjarja, e cila u martua sëfundmi me Ayden Callagha është parë në brigjet e Majorkës gati krejtësisht e zhveshur duke dhuruar skena të nxehta para paparacëve.

Pa sutjena dhe krejtësisht e relaksuar ajo ka shijuar pushimin pranë burrin të saj që ishte në lidhje prej pesë viteve.