Princesha Elia shtatzënë, në pritje të pasardhësit mbretërorë?!

epa05576250 Albanian Prince Leka Zogu II (L) and his wife Elia Zaharia (R) smile for a picture after their wedding ceremony held in Tirana, Albania, 08 October 2016. EPA/GENT ONUZI

E gjithë vëmendja mbrëmë ishte përqendruar në Pallatin e Kongreseve, atje ku po mbahej nata e parë gjysmëfinale e festivalit shqiptar ‘Kënga Magjike’.

Por, ashtu siç ishte folur, në krah të Ardit Gjeberas, si prezantuese është edhe Princesha Elia Zaharia, gruaja e Princ Leka II.

Lajmi.net teksa ka siguruar disa foto nga Elia, ngre dyshime se ajo mund të jetë shtatëzënë.

Të njëjtat burime theksojnë se pamja e saj të lë këtë përshtypje, ku vërehet barku i fryrë. Deri më sot, çifti nuk ka folur asnjëherë për këtë gjë dhe çdo gjë mbetet në suazën e supozimeve. Kujtojmë se dasma e tyre pati marrë jehonë edhe në mediat botërore.

15415902_586118761579774_423499587_n