Pse miqtë injorojnë Sinan Hoxhën? (Foto)

Mbrëmja e kaluar është kthyer në një moment stresues për këngëtarin Sinan Hoxha.

Ai ka qenë duke darkuar në një restorant me miqtë dhe bashkëshorten por si duket secili prej tyre ka preferuar të qëndrojë indiferent ndaj këngëtarit. Ata kanë qenë gjatë gjithë kohës të fokusuar në celularët e tyre dhe Sinani nuk kishte si të mos e filmonte këtë moment dhe ta publikonte në faqen e tij teksa shkruan: “Vallaj muhabet të mirë po m’bojn mysafirët”. Si një hakmarrje e vogël ndaj miqve që e injoruan.

ytdujytjuy.png