Publikohen foto intime të njërës nga motrat Kardashian (Foto)

Modelja e njohur Kendall Jenner, motra e Kim Kardashian, tanime ka zyrtarizuar lidhjen me reperin A$AP Rocky.

Ata janë fotografuar bashkë në eventin e Met Gala në disa moment intime, teksa nuk ia hiqnin duar njëri-tjetrit.

Ishin Kylie dhe Kim që e bënë publike lidhjen e saj përmes një fotografie në snapchatt, ndërsa fotot më poshtë janë nga mbrëmja e Met Gala ku çifti nuk fshehnin më asgjë.