Publikohen pamje tjera nga dasma e aktorit turk me modelen shqiptare (Video)

Pas ditë pasi kurorëzoi dashurinë e saj me martesë me aktorin e njohur turk, Tolgahan Sayisman, Almeda Abazi ka publikuar disa momente nga dasma e saj.

Ajo ka postuar në profilin e saj në Instagram një video ku shihet e veshur me vello dhe një fëmijë në duar, të cilin e ka quajtur “Princi im i vogël”, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se Almeda nuk u pëlye nga turqit, të cilët e kritikuan aktorin Toglahan të njohur në Kosovë si Çënar, që u martua me të.

Dasma e çiftit ka bërë bujë të madhe si në mediat shqiptare ashtu edhe në ato turke.