Publikohet projekti i parë i Kanitës si pjesë e ‘Heaven Music Greece’ (Video)

Nuk ka shumë kohë që këngëtarja nga Shkupi, Kanita  ka nënshkruar kontratë me kompaninë muzikore greke Heaven Music Greece.
 

E ndërsa tani ka dal edhe projekti i saj i parë si pjesë e kësaj kompanie, shkruan lajmi.net

Në fakt, është kënga ‘Don’t let me go’ vetëm se ka dal në versionin në gjuhën angleze.

Lalbeli grek ‘Heaven Music Greece’ sapo ka hapur dhe kanalin ne youtube 314 vetëm për artistat e huaj, aty edhe ku ndodhet kënga e Kanitës!/Lajmi.net/

https://www.youtube.com/shared?ci=58UrGCxyzA0