Revista britanike i vë titullin “Mbretëreshë” Bebe Rexhës

Këngëtarja me prejardhje shqiptare Bebe Rexha ka mbuluar ballinën e revistës së njohur britanike “Fabulos”.

Kjo revistë e vlerëson Bebe Rexhën si të pandalshme dhe yllin e ardhshëm të muzikës Pop.

Rexha në intervistën për “Fabulos” ka folur për suksesin e saj dhe si ka arritur të mbijetojë në industrinë e muzikës.

Revista që botohet të dielën, në ballinë Bebes i ka vënë titullin “Mbretëreshë”./koha.net