“Rikthimi i vajzës plangprishëse”, Enca sërish në OTR?

Lajmi për zënkën e këngëtares Enca Haxhia me reperin Noizy dhe largimin e saj nga grupi OTR ishte një nga më të bujshmit e javës. ​

Por gjatë ditës së sotme këngëtarja ka habitur shumë me një postim të saj në SnapChat. Ajo shfaqet me reperin e njohur Varrosi, i cili është një nga anëtarët më të rëndësishëm të OTR. Të jetë kthyer këngëtarja në label apo thjesht ka ruajtur miqësinë me reperin?