Rita Ora darkon me nënën, sa shumë që i ngjanë (Foto)

Rita Ora darkon me nënën, sa shumë që i ngjanë (Foto)

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Rita Ora duket se i ngjanë më së shumti nënës së saj.

Në fotografitë e postuara nga Vera Ora, mund të shikoni se Rita është “qika e nanës” dhe se ngjashmëria e tyre është e dukshme./Indeksonline/