Rita Ora femra me gjoksin më natyral dhe më seksi në Botë! (Foto)

Këngëtarja, Rita Ora është njëra nga femrat më me stil e më joshëse në skenë. Ajo njihet për zërin e saj, stilin e saj unik, por edhe për trupin në formë të përkryer, shkruan Gazeta Blic.Ylli shqiptar, përveç aseteve të tjera seksi, tani në botën e Shou-Biznesit po konsiderohet edhe si këngëtarja me gjoksin natyral më të mirin në skenën e muzikës botërore.Ditë më parë ajo ka shijuar diellin e ishujve Karaibe derisa duket se edhe pse jo shumë gjatë nga ato ditë, kanë filluar t’i mungojnë.

Mu për këtë këngëtarja ka vendosur që të shpërndajë disa foto, në rrjetet shoqërore.E në këto foto më shumë tregohet gjoksi seksi i Ritës se sa fytyra e saj. / © Gazeta Blic /