Rita Ora. I dalin të pasmet në sheshin e xhirimit (Foto)

Mund të jetë emër i ri në fushën e aktrimit, por s’bëhet fjalë kur flitet për stilin e saj të veshjes.

Sypatrembur dhe në element! Kështu jep përshtypjen në rolin e saj në filmin e ri ‘Wonderwell’, ku duket se do luajë ndonjë personazh nga vitet e 20-ta bazuar në stilin e flokëve.

Xhirimet tani po zhvillohen në Romë ku po mbretëron një mot jo edhe aq i volitshëm për një kostum si ai i këngëtares shqiptare, transmeton ORAinfo.

E për ta rregulluar veshjen Rita kishte bërë një lëvizje më tepër duke i zbuluar të pasmet krejtësisht para kamerave.

Dhe paparazzi që e lënë kokën për momente të tilla nuk kishin e kishin lënë as këtë moment të iu ikte pa e shkrepur aparatin. /ORAinfo/

These boots are made for walking: Rita Ora ssporting a pair of thigh-high boots, a minidress and elbow-length leather gloves on the set of her movie Wonderwell in Rome on Tuesday

 Forward thinking: The film is apparently set against the commercially driven world of high fashion and modelling