Rita Ora mahnitëse në Londër

Ajo është një nga shqiptaret më të suksshme dhe të njohura në botë.

Rita Ora është parë këtë mëngjes në Londër, e veshur gjithë klas.

Me një bluzë rozë dhe një palë xhinse të zeza ajo dukej mahnitëse.

Këngëtarja me sa duket ka nisur një projekt të ri pasi është  parë duke dal nga një studio regjistrimi në Londër.