Rita Ora mbulon fytyrën, por shfaq gjoksin bombastik


Rita Ora mbulon fytyrën, por shfaq gjoksin bombastik

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, veçanërisht në Instagram. Ajo publikon mjaft shpesh fotografi dhe video, duke qenë në këtë mënyrë sa më pranë fansave, të cilët tentojnë ta ndjekin hap pas hapi karrierën dhe përditshmërinë e saj. Së fundmi, 26- vjeçarja ka publikuar një fotografi mjaft provokuese në llogarinë personale në Instagram. Në foto, Rita vërehet me një veshje mjaft seksi duke ekspozuar gjoksin bombastik, teksa mbulon fytyrën e saj. Ajo duket gjithnjë seksi dhe e tillë ka reflektuar edhe në fotografinë e radhës