Rita Ora, në ballinën e S Moda në Spanjë (FOTO)

S Moda është revistë mbi modën dhe të famshmit, dhe bashkë me El Pais shitet në mijëra kopje në këtë shtet dhe shtetet ku flitet gjuha spanjishte.

Rita Ora së fundmi ka pozuar për S Moda në Spanjë.

S Moda del së bashku me gazetën prestigjioze spanjolle El Pais, ndërsa në numrin e datës 15 tetor në ballinë do të jetë vetë Rita Ora.

“Faleminderit shumë. Të gjithë ishit fantastik në këtë photoshooting” ka shkruar Rita Ora derisa e ka postuar fotografinë në rrjetin social Facebook.

S Moda është revistë mbi modën dhe të famshmit, dhe bashkë me El Pais shitet në mijëra kopje në këtë shtet dhe shtetet ku flitet gjuha spanjishte.