Rita Ora rrëmben vëmendjen e të gjithëve rrugëve të New York-ut

 

Rita Ora merr gjithë vëmendjen në çdo dalje të saj.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe pasditen e të martës kur këngëtarja me origjinë shqiptare është shfaqur pak para shfaqjes së saj në talent shown e Abc .

E veshur në të zeza dhe me një dekolte që i zbulonte asetet e saj këngëtarja 26 vjeçare dukej mjaft në formë teksa linte hotelin në New York.