Rita Ora shkaku që Justin Bieber bëri këtë veprim!

Mesa duke ka qenë Rita Ora ajo që e ka kthyer Justin Bieber në Instagram.

Këngëtari mbylli Instagramin e tij në muajin gusht pasi fansat ofendonin të dashurën e tij Sofia Richie dhe e krahasonin me Selena Gomez.

Justin u detyrua të mbyllë llogarinë e tij në Instagram duke treguar se shkaku ishin komentet negative. Mirëpo ai është rikthyer dhe duket se shkak është bërë këngëtarja me origjinë shqiptare, Rita Ora.

Rita i ka kërkuar Justinit një bashkëpunim dhe kjo shihet në videon e postuar në Instagramin e tij.

Rita dëgjohet teksa këndon këngën “All my life” nga K-Ci dhe Jojo ndërsa Justin luan në piano. Lajmi nuk është konfirmuar nga asnjëri, por zërat e tyre shkojnë shumë