Rita pa sytjena e pa brekë në ahengun e meshkujve (Foto)

Rita ka provokuar keq meshkujt në mbrëmjen e tyre pasi që ka shkuar në ndarjen e çmimeve GQ Men of the Year Awards 2017 pa sytjena dhe pa brekë

E ylli kosovaro-britanik ka marrë vëmendjen e të gjithëve me veshjen e saj super seksi.

E në këtë mbrëmje nuk ka munguar edhe rakia, pasi që dihet që meshkujt nuk janë shumë të sofistikuar dhe të dhënë pas tepihut të kuq.

Përveç Ritës në këtë ahëng kanë marrë pjesë edhe yje të tjerë të njohur të botës se showbizzit dhe filmit, derisa eventi është mbajtur në Tate Modern në Londër.